Nou Reduced price! EPON OLT 4PON Porturi FTTH CATV GEPON OLT Carrier-grade Fibre de mare densitate Optică de Înaltă Calitate 1.25 G profesionale PX20+ EPON Onu Mareste

EPON OLT 4PON Porturi FTTH CATV GEPON OLT Carrier-grade Fibre de mare densitate Optică de Înaltă Calitate 1.25 G profesionale PX20+ EPON Onu

2 181.36lei

-10 %

2 450.96lei

Produs nou

Numărul De Model JYD-801olt
PON porturi 4 porturi PON
Tip De Produs epon olt
Port UTP 4*1000M UTP
Tip Conector SC/APC
Nume De Brand tapirapeco
Max utilizator 256 ONU
Tip De Fibre Modul Single
Dimensiune 15*13.3*5.3
Element De Lungime 1m

M ini 4pon port OLT 1.Descriere Produs

JYD-04OLT este conceput pentru șasiu OLT dispozitiv care oferă 4 downlink GE - PON porturi, 2 uplink GE porturi SFP,2 porturi 10/100/1000M porturi RJ45.Fiecare PON suportă până la 64 de borne, dispozitivul suportă până la 256 de Sarcina în configurație completă.JYD-04OLT este aplicat pentru comerciale și de rețea digitală de management pentru a asigura perfect, inteligent, puternic, avansat, profesionist de soluții pentru "distribuție automată" și "energie electrică de colectare a informațiilor" în proiectul implementat de rețeaua națională.

2.Caracteristicile produsului Carrier-clasa de stabilitate și de rețea de elasticitate

Suport PON redundanță fibre de protecție și dispozitivul de concediere protocol de protecție

Dual de alimentare de intrare și de alimentare redundanta

Toate PON și GE porturi oferi L2 full-linie de viteză, fără a pierde pachete Complete PON serviciu

Fiecare PON suport 1:64 raportul de divizare ( cantitatea maximă de 64 ONU)

Hot plug PON fibră de modul de proiectare, cel mai îndepărtat de 40 km distanta de transmisie

Suport 128bits triple baterea funcția de a asigura confidențiale pentru transmisia de date

Suport dinamic de lățime de bandă de distribuție DBA algoritm Puternic OAM

Utilizarea transmiterea de pachete bazate pe hardware-ul pentru a fi eficace pentru funcția de detecție și filtrare de pachete

Suport auto de protecție și blocare utilizator pentru ARP atac bazat pe adresa MAC

3. Aplicarea Produsului

Articol

JYD-04OLT

PON caracteristici

IEEE 802.3 ah EPON

China telecom/Unicom GEPON standard

20 de km pentru o singură fibră

Accesul 64 terminale pentru o singură fibră PON

Uplink și downlink triple baterea criptate funcție

ONU terminal legitimitatea de certificare, raportul ilegale ONU înregistrare

DBA algoritm

Standard OAM și extins OAM

ONU lot upgrade de software, timp fix de upgrade, în timp real upgrade

PON transmite și verificați primirea de putere optică

L2 caracteristici

MAC

MAC Gaură Neagră

Portul MAC Limita

16K adresa MAC

VLAN

4K VLAN intrări

Pe bază de Port/MAC/IP subnet-based VLAN

Port-based QinQ și Selectivă QinQ (StackVLAN)

VLAN Swap și VLAN Remarcă și VLAN Traduce

GVRP

Pe baza ONU flux de servicii VLAN adăuga, șterge, înlocuiți

Spanning tree protocol

IEEE 802.1 D Spanning Tree Protocol (STP)

IEEE 802.1 w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)

IEEE 802.1 s Multiple Spanning Tree Protocol cazuri (MSTP)

ONU de la distanță buclă detectarea de alarmă

Port

Bi-directional de control de lățime de bandă

Static link-ul de agregare și LACP(Link Aggregation Control Protocol)

Port mirroring și trafic de oglindire

Caracteristici de securitate

Securitatea utilizatorului

Anti-ARP spoofing-

Anti-ARP-inundații

IP Source Guard crea IP+VLAN+MAC+Portul obligatoriu

Port Izolare

Adresa MAC se leagă de port și portul de adresa MAC de filtrare

IEEE 802.1 x și AAA/autentificare Radius

Dispozitivul de securitate

Anti-atac DOS(cum ar fi ARP,Synflood, Smurf, ICMP atac), ARP detectarea worm și Msblaster worm atac

SSHv2 Secure Shell

SNMP v3 criptate de management

De securitate IP de conectare prin Telnet

De management ierarhic și de protecție cu parolă de utilizatori

De securitate a rețelei

Pe baza de utilizator MAC și ARP trafic de examinare

Limita ARP trafic de fiecare utilizator și cu forța de utilizator cu anormală ARP trafic

Dinamic ARP masă pe bază de legare

Acceptă IP+VLAN+MAC+Portul obligatoriu

L2 la L7 ACL mecanism de filtrare în flux pe 80 de octeți de șef al definite de utilizator pachete

Port-based broadcast/multicast suprimarea și auto-oprire risc port

URPF pentru a preveni adresa IP contrafăcute și de atac

DHCP Option82 și PPPoE+ incarca fizică a utilizatorului locație

Plaintext autentificarea OSPF、RIPv2 și BGPv4 / pachete și MD5 dispozitivul de autentificare

Caracteristici de servicii

ACL

Standard și extins ACL

Intervalul de timp ACL

Filtru de pachete furnizarea de filtrare bazate pe sursă/destinație adresa MAC sursă/destinație adresa IP, port, protocol, VLAN, VLAN gama, adresa MAC gama, sau invalid cadru.Sistemul suportă concurente de identificare la mai bine de 50 de servicii de trafic

Acceptă pachete de filtrare de L2 ~ L7 chiar adânc de 80 de octeți de pachete IP de cap

QoS

Rata limită la pachete de trimiterea/primirea de viteza de port sau de auto-definit fluxul și să ofere general fluxul de monitor și două-viteza tri-color monitor de auto-definit fluxul

Prioritate remarcă la port sau de auto-definit fluxul și oferă 802.1 P, DSCP prioritate și Observație

MASINA(Angajat Rata de Acces)、Modelarea Traficului și fluxul de statistică

Pachet oglindă și redirecționarea de interfață și de auto-definit fluxul

Super coada scheduler în funcție de port și de auto-definit fluxul.Fiecare port/ flux suporta 8 niveluri de prioritate și planificator de SP, WRR și SP+WRR.

Congestie a evita mecanism,inclusiv Coada-Drop și WRED

IPv6

SA/DA de Clasificare

MLD Snooping

Multicast

IGMPv1/v2/v3

IGMPv1/v2/v3 Snooping

IGMP Filtru

MVR și cruce multicast VLAN copie

IGMP concediu Rapid

IGMP Proxy

PIM-SM/PIM-DM/PIM-MUS

PIM-SMv6、PIM-DMv6、PIM-SSMv6

MLDv2/MLDv2 Snooping

Fiabilitatea

Bucla de protecție

PAE și GERP (recupera în timp

Loopback-detectarea

Link-ul de protecție

FlexLink (recupera în timp

RSTP/MSTP (recupera în timp

LACP (recupera în timp

BFD

Dispozitiv de protecție

VRRP gazdă de rezervă

Dublu fault-tolerant de rezervă de gazdă program și fișierele de configurare

PON/card de fan hot-swappable

1+1 putere fierbinte de rezervă

Întreținere

De întreținere a rețelei

Telnet-bazate pe statistici

RFC3176 sFlow

LLDP

802.3 ah Ethernet OAM

RFC 3164 BSD Protocolul syslog

Ping și Traceroute

De gestionare a dispozitivului

Linie de comandă interfață(C), Consola, Telnet și WEB de configurare

Etichete: FIBRE, vsol olt, fusion splicer, epon, catv optic, ftth instrument, onu, cutter mare, ax3, 5g cpe pro.

Scrie o recenzie

EPON OLT 4PON Porturi FTTH CATV GEPON OLT Carrier-grade Fibre de mare densitate Optică de Înaltă Calitate 1.25 G profesionale PX20+ EPON Onu

EPON OLT 4PON Porturi FTTH CATV GEPON OLT Carrier-grade Fibre de mare densitate Optică de Înaltă Calitate 1.25 G profesionale PX20+ EPON Onu

M ini 4pon port OLT 1.Descriere Produs JYD-04OLT este conceput pentru șasiu OLT dispozitiv care oferă 4 downlink GE - PON porturi, 2 uplink GE porturi SFP,2 porturi 10/100/1000M porturi RJ45.Fiecare PON suportă până la 64 de borne, dispozitivul suportă până la 256 de Sarcina în configurație completă.JYD-04OLT

Produse similare